02188721092
02188722027

درباره ما

مجموعه ما راهبردهای تجاری و اقتصادی خود را بر اساس استراتژی «اول و بهترین بودن در کشورهای مشترک المنافع و کشورهای خاورمیانه» طراحی و پیاده‌سازی کرده است. باور ما این است که فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده و استفاده از تخصص نیروی انسانی بی‌نظیری که در مجموعه فعالیت دارد، توانایی اول بودن را در منطقه به ما می‌دهد.

مهمترین اهداف ما در هوبارت شیمی :

بهبود استاندارد زندگی ایرانیان

یکی از مأموریت‌های شرکت ما، بهبود سبک زندگی ایرانیان است. ما بر این باور هستیم که تولید محصول ایرانی و صادرات بیشتر این محصولات می‌تواند باعث ایجاد ارزآوری برای کشور شده و ورود این ارز به چرخهٔ اقتصادی کشور عزیزمان زمینه‌ساز رونق اقتصادی و در نهایت بهبود سطح کیفی زندگی هموطنان شود.

شرکتی ماندگار باشیم

ما در این مجموعه بر این باور هستیم که با داشتن نیروی انسانی متبحر و زیرساخت‌های سخت‌افزاری از یک‌سو و از سوی دیگر داشتن راهبردهای استراتژیک جهانی از سوی دیگر، توانایی بهترین و اول بودن را برای همیشه داشته باشیم. این باور بر اساس پتانسیل‌های موجود و نهفته در مجموعه، از همیشه قابل‌ دسترس‌تر است و ما را به مجموعه‌ای قابل‌ اطمینان بدل می‌سازد.

 

هدف متخصصین و کارشناسان شرکت شیمیایی هوبارت شیمی، کمک به خرید رزین سختی گیر و تولید مواد شیمیایی صنعتی مورد نیاز شما به مطمئن ترین و ساده ترین حالت ممکن می باشد.